Seo Sem


Google aramalarında kaybolmayın ! Profesyonel ekibimiz sizler için stratejiler oluşturur ve uygular, websiteniz en üst sıralarda yerini alır

Tamam, ama SEO nedir?

SEO, Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Ama ne olduğunu söylemek için önce ne olmadığını söylemeliyiz.


SEO sihir değildir

Google, hangi web sitesinin arama sonuçlarının en üstüne çıkacağına rastgele karar vermez. Algoritma, sıralamaları çeşitli faktörlere göre ayarlar. SEO kampanyalarımız, Google’a web sitenizin aradığı şeye sahip olduğunu göstermek için bu faktörlerin her birini optimize eder.

SEO tamamen otomatik değildir

SEO, işlevsel hale getirmek için teknolojiye güvenirken, gerçek işletmelerde çalışan gerçek insanları etkiler. Bu yüzden kampanyanız üzerinde her aşamada çalışan gerçek insanlarımız var.

SEO bir lüks değildir

Müşterileri çekmek istiyorsanız, işletmenizin internette olması artık isteğe bağlı değil. Bu, web siteniz için SEO’ya sahip olmanın da isteğe bağlı olmadığı anlamına gelir. Ancak benzersiz ölçeklenebilir modelimiz sayesinde her bütçede her işletme için bir şeyler yapabiliriz.

Yerinde Seo

Yerinde optimizasyon uzmanlarından oluşan ekibimiz, kodu düzeltmeye çalışır ve kodun kullanıcı dostu olduğundan ve Google’ın algoritması için optimize edildiğinden emin olmak için web sitenize kopyalar
Çevrimiçi sorguların %93’ü bir arama motorunda başlar.İlk sonuçlardan biri değilseniz, rekabetinize trafik kaybediyorsunuz.